Loch Pustki

-

Spis treści

Loch Pustki

Wejście do Lochu Pustki

 • Do lochu pustki teleportuje nas Studnia Szczęścia która znajduję się w Zjednoczonej Wiosce, żeby się teleportować potrzebujemy Bilet. Bilety teraz ma prawie każdy więc łatwo zdobyć, ale jeżeli dusza pragnie od 150lv można iść dropić 200 Grotów Strzał dla Yu-Hwana za co dostaniemy Bilet. Istnieje możliwość zakupienia biletu w ItemShopie. Jedna osoba tworzy minimum trzyosobową grupę i wchodzi do Lochu po czym pozostałe osoby zostają przeniesione razem z nim, lider potrzebuje tyle przepustek, ile osób jest w grupie.Jest też możliwość wyprawy solo, na tzw. prywatnym rajdzie. Wtedy potrzeba tylko jednego biletu, aczkolwiek bez dobrego eq nie polecam latać samemu.

Po wejściu do Lochu?

 • Po wejściu do Lochu naszym zadaniem jest wydropienie odłamka diabła z Metinów Rozbicia, czasami to trwa 3metki czasami trzeba czekać na kilka respów. Po dropnięciu, odłamek oddajemy strażnikowi i zostajemy teleportowani na kolejne piętro.
 • Na 2 piętrze czeka na nas Olbrzymi Nosiciel Plagi. Po jego zabiciu pojawiają się kordy prawidłowego metka pochlebstwa do rozbicia. Naszym zadaniem jest w 20min rozwalenie prawidłowego metina, po czym zostajemy przeniesieni do labiryntu. UWAGA ! Po ostatniej aktualizacji kordy się nie pojawiają.

Droga przez Labirynt

Mapa Loch Pustki.png
 • 1. Zostajemy teleportowani w krzyżu z ramieniami {13,14,15,16} wchodzimy do korytarzu z nr. 13.
 • 2. Zostajemy przeniesieni do "U" gdzie wchodzimy do {29}
 • 3. Zostajemy przeniesieni do odwróconego U gdzie naszym zadaniem jest wejście do nr. 11
 • 4. Następnie przenosi nas do położonego "L" gdzie wchodzimy do "33".
  • Miejsca można zobaczyć oddalając najdalej mapę. wtedy widzimy kształt w którym jesteśmy .
 • 5. Rozmawiamy z Strażnikiem Pustki, który przenosi nas dalej.
 • 6. Na 4 piętrze idziemy na środek mapy, zabijamy Lodową Wiedźmę i idziemy do strażnika. Jedynym niebezpieczeństwem czekającym nas w drodze jest zablokowanie się w ścianie, o co tam bardzo łatwo. W drodze do wiedźmy czekają na nas Setaou oraz podziemne lodowe potwory.
 • 7. Strażnik przenosi nas na 5 piętro gdzie zadaniem naszym jest wydropienie w 20min 6 pieczęci
 • 8. Po oddaniu pieczęci, teleportujemy się prosto w serce Lochu Pustki czyli do komnaty z Czerwonym Smokiem(BOSS), owe piętro wygląda jak szczyt góry z wyrytym heksagramem z lawy, występują tam potwory: Hwa-Ryung, Tu Ji-Bum, Teahwa-Mu oraz Cham-Ma, owe potwory są dość silne i ciężko poradzić sobie z dużą ich ilością, można tam w miarę efektywnie expić do 235lvl'a, z owych potworów dropią klejnoty zawiści potrzebne do misji, po kilku minutach pojawi się Czerwony Smok. Po niedawno zaszłych zmianach należy wybijać systematycznie potwory, by smok się zrespił, potwory respią się w znacznie większej ilości niż poprzednio. Po zabiciu Czerwonego Smoka cała grupa zostaje wylogowana z powrotem na parter Lochu Pustki po około kilku minutach, można podropić odłamki diabła, póki czas przeznaczony na Loch się nie skończy, przejście dwukrotnie całego lochu w wyznaczonym na to czasie jest praktycznie niemożliwe.


Skopiowane od użytkownika Aslemo Oraz edytowane przez wiki.iMetin.pl Team --Pozdrawiam N3xT 20:40, 4 mar 2012 (CET)


Pozdrawiamy team wiki.iMetin.pl!
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania