Lodowy wymiar

-

Wprowadź tutaj tekst niesformatowany

Flag neutral.png Lodowy wymiar
Informacje:
Wchodzimy na Zjednoczona Wioska u NPC Lodowa Dama.
  • 1piętro - tutaj należy rozbić Jajo Nerali, po czym od razu cała grupa przechodzi na drugie piętro. Jajo jest łatwe do rozbicia nawet w pojedynkę.
  • 2piętro- tutaj należy wybić niewielki spot składający się z Kryształów i Lodowych Zabójców, potwory zadają duże obrażenia, i mają olbrzymie ilości hp, po wybiciu całego spota grupa przechodzi dalej.
  • 3piętro- tutaj należy porozmawiać z Arktosem po czym cała grupa przechodzi na czwarte piętro.
  • 4piętro- to piętro polega na odwiedzeniu 4 wysp i wybiciu na nim wszystkich potworów, na każdej z wysp występują Pradawni Lodowi Rycerze oraz Lodowi Egzekutorowie po zabiciu wszystkich potworów i rozmowie ze strażnikiem grupa przechodzi na piąte piętro.
  • 5piętro- tutaj należy zabić Lodową Zmorę, jest ona silnym bossem zarówno pod względem zadawanych obrażeń jak i posiadanego hp, na piętrze z nią występują także Pradawni Lodowi Rycerze, Lodowi Egzekutorowie oraz Lodowi Zabójcy, których zabicie jednak nie jest konieczne, lecz bardzo opłacalne, gdyż potwory przeszkadzają w biciu Zmory. Po zabiciu zmory cała grupa przechodzi na następne piętro.
  • 6piętro- piętro polegające na przejściu przez 5 wysp, aby przejść z jednej na drugą należy wydropić Kulę Otchłani z Aniołów Lodu i odniesienie ich do Lodowych Postumentów. Na każdej z wysp poza Aniołami Lodu występują również Mroźne Tygrysy potwory te są bardzo silne i dlatego przejście tego piętra jest ciężkie. Po przejściu przez wszystkie wyspy cała grupa zostaje przeniesiona na ostatnie piętro.
  • 7piętro- ostatnie piętro w Lodowym Wymiarze składa się z kilku faz, na początku trzeba wybić około 95% spota Wojowników Otchłani, następnie należy pokonać kolejno Neralę, Xylona, a następnie Lorda Xerona. Po zabiciu go Lodowy wymiar zostaje ukończony, a wszyscy zostają przeniesieni na bezpieczny teren.
 
Bonusy oraz Zarobek:
Brak informacji.
 
Dostępne teleporty:
Brak.
 
 
Żyły: Metiny:
Nie występują żadne żyły.
 
NPCs:
 
Moby: 
Inne:
  • Wykonujemy tu misje Poziom 250, która polega na wybiciu 1500 potworów na Lodowym wymiarze.
 
Obraz:
Zgłoś błąd !
Pozdrawiamy team wiki.iMetin.pl!
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania