Ninja

-

Ninja

Opis:

Ninja są profesjonalnymi zabójcami, którzy są w stanie zaatakować swojego przeciwnika z zaskoczenia. Aby zapewnić sobie odpowiednią zwinnosć i szybkość, prawdziwi Ninja noszą tylko lekkie pancerze ochronne. Zgodnie z ich profesją, Ninja są albo Mistrzami Sztyletów albo doskonale atakują z dystansu za pomocą Łuku.

Plik:Ninja.pngPlik:NinjaKobieta.png
Info:

Ninja jest podzielony na dwie profesje - do Dagger (Zabójca) i Archer (Łowca). Ninja posiadają umiejętności ofensywne i jeden skill wspomagający - u Daggera: Krycie Się, u Archera: Bezszelestny Chód.

Ninja powinien rozdawać staty: 1:2 wit:zrę, a po wymaxowaniu tych statów dawać punkty w siłę.

Umiejętności:
Zabójca
Zasadzka.png Zasadzka Ta umiejętność jest podstawowa do expienia i bardzo pomocna w biciu bossów zarówno jak i PvP. Im bliżej pleców tym zasadzka będzie zadawała więcej obrażeń.
Plik:Wirujący Sztylet.png Wirujący Sztylet Tak samo jak zasadzka idealna umiejętność do bicia bossów oraz PvP. Mo zakończeniu combo możemy w odpowiednim momencie podwójny lub potrójny hit umiejętności. Posiada szansę na otrucie.
Plik:Szybki Atak.png Szybki Atak Silna ofensywna umiejętność zabierający duże obrażenia.
Trująca Chmura.png Trująca Chmura Umiejętność z dużą szansą na otrucie. Jedyna umiejętność, u ninjy daggera na którą działają ABSy "Odporność na magię", obrona oraz moby (wraz z Wiedźmą). Dobra umiejętność zarówno PvP, Exp oraz bicie bossów.

Na iMetin.pl jest najsilniejszym skillem daggera!

Plik:Krycie Się.png Krycie Się Umiejętność dodaje bonus do zasadzki o dany procent. Pozwala nam ukryć się na określony czas. Ładuje się w 60 sekund.
Plik:Szybki Cios.png Szybki Cios Atak z zaskoczenia, podobny do Szybkiego Ataku.
Łucznik
Plik:Ognista Strzała.png Ognista Strzała Ognista strzała zadaje bardzo duże obrażenia jednocześnie ładując się w bardzo krótki okres czasu. Umiejętność mocny w PvP, dobijający bossy.
Trująca Strzała.png Trująca Strzała Trująca Strzała to mistrzowska umiejętność w otruwaniu. Umiejętność na P ma szansę 100% na otrucie. Najsłabsza umiejętność archera, tuż po ukłuciu strzałą.
Plik:Powtarzalny Strzał.png Powtarzalny Strzał Powtarzalny Strzał jest wzorowany na trzystronnym cięciu. Jego obrażenia są podobne lecz powtarzalny strzał celuje tylko w jeden cel.
Plik:Deszcz Strzał.png Deszcz Strzał Wysyła strzały w kilka celów. Jeśli jest jeden cel inne strzały nie trafiają.
Plik:Bezszelestny Chód.png Bezszelestny Chód Bezszelestny chód zwiększa prędkość poruszania się naszej postaci.

Umiejętność ta zachwalana jest podczas ucieczek.

Plik:Ukłucie Strzałą.pngUkłucie Strzałą Skill Rozpryskowy w kilka celów.


Zgłoś błąd !
Pozdrawiamy team wiki.iMetin.pl!
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania