Wieża Demonów

-
Flag neutral.png Wieża Demonów
Informacje:
  • Pierwsze Piętro- Po wejściu do wieży demonów, musimy zniszczyć Metin Twardości.
  • Drugie Piętro- Po przeniesieniu nas na piętro musimy wybić 90% mobów, potem przenosi nas na kolejne piętro.
  • Trzecie Piętro- Piętro nie różniłoby się niczym szczególnie gdyby nie Król Demonów, który bije w miarę sporo, potrafi jednym uderzeniem zabić gracza mającego 20k hp +, nie ma dużo pż, lecz ma bardzo szybką regenerację, gdy zabijemy 90% potworów przenosi nas na kolejne piętro.
  • Czwarte Piętro- Na tym piętrze czeka na nas kamień Metin Diabła. Po jego ubiciu pojawiają się metiny 60lvl jest ich ~8, gdy je próbujemy zniszczyć w połowie ich hp znikają, pojawia się komunikat "to nie ten kamień!", gdy podjedziemy do prawidłowego i zaczniemy go bić, on nie zniknie w połowie, będzie można go zniszczyć. Gdzie pojawi się komunikat co należy wykonać na następnym piętrze.
  • Piąte Piętro- Na tym piętrze najwięcej czasu poświęca się, gdyż trzeba wybić 5/6 respów mobów z powodu, iż 1 resp najczęściej jest bez dropu wymaganego przedmiotu, a jaki to przedmiot? Już wam piszę.

Jest to kamień otwarcia, potrzebny do odwołania pieczęci(wielkich czerwonych obelisków) wystarczy na nią przeciągnąć jak na kowala, w końcu to npc, proste nieprawdaż? Gdy zdobędziemy taki kamień pojawia się seria komunikatów, że my go zdobyliśmy, więc po wybiciu tych 5 respów i czekania aż się każdy pojawi, czeka na nas piętro z Elit. Królem demonów.

  • Szóste Piętro- Po wybiciu respa mobów możemy zająć się Elit Król Demonów dużo on nie zabiera waszych pkt. życia(na wasze szczęście), ale ma dużo hp(na wasze nieszczęście). Czemu król ostatni? Gdy wybijemy go jako pierwszego, pojawi się kowal, który nie będzie nam chciał ulepszyć przedmiotu (tak jakbyśmy już ulepszyli)[Istnieje możliwość pokonania Króla bez wybijania moobów i pojawieniem się kowala,który ulepsza przedmioty. Otóż Sura WP na włączonym strachu musi ubić bossa.]Co do jego ubicia: Wystarczy wam jedna osoba, która będzie na koniu pod ścianą go bić każdym uderzeniem po ~25k, wtedy on sam może go pokonać w bardzo krótkim czasie. Po zgładzeniu EKD pojawia się kowal(jubiler, broń mistrz, płatnerz zależy gdzie zabiliśmy EKD), po minucie wszyscy zostają przeniesieni na piętro 6.
  • Siódme Piętro- Na tym piętrze naszym zadaniem jest zniszczyć kamienie metin na 65lvl jest ich 4, po ich zniszczeniu pojawia się Metin Morderstwa na 70lvl z pokaźną obstawą demonów, osoby z słabszymi komputerami mogą się spodziewać rozpuszczonej karty graficznej jak masło na patelni, lecz mniejsza z tym. Surą WP najlepiej jest wybijać kamienie morderstwa, gdyż ma strach, wtedy moby go nie atakują z mniejszym lvl oczywiście, inne klasy muszą odciągnąć respa na drugą stronę piętra, żeby swobodnie bić kamień. Po co mamy go bić? A żeby dropnąć skrzynie, a z niej mapkę zin sa gui, jeśli dropi nam sama sa gui możecie ją wywalić gdzieś dalej nie przyda się, więc jeśli dropniemy mapkę zin sa gui klikamy na nią prawym, czekamy aż nasz przeniesie na kolejne piętro 7. Po wydropieniu dobrej mapy nie następują kolejne respawny metina morderstwa ani potworów występujących na piętrze.
  • Ósme Piętro- Tutaj naszym zadaniem jest wydropienie klucza zin bong in, jeśli dropi nam bong in wiecie z nim zrobić to co z mapką sa gui. Więc jeśli wydropimy klucz zin przeciągamy go na posąg, ów posąg pełni również funkcje komunikatora na szeroką skalę, a mianowicie za opłatą 300k można napisać co się chce i każdy gracz z każdego królestwa to zobaczy, oczywiście nie polecam wulgaryzmów i innych tego typu treści. Gdy przeciągniemy klucz na kamień przenosi nas na 8 piętro gdzie musimy...
  • Dziewiąte Piętro- Pokonać Umarłego Rozpruwacza(Boss)! (Popularnie nazywanego ripperem-ang. rozpruwacz)

Z niego leci szkatułka ur, z której lecą bronie 75lvl, zbroje 66-70/61, bronie 70lvl i inne. Po jego pokonaniu pojawia się Niebieska Śmierć , ma dosyć sporo hp i dużo bije, więc bez ogarniętej ekipy/eq nie warto nawet się zamierzać na tą bestię, jeśli ją pokonamy pojawiają się 3 kowale gdzie możemy tylko raz ulepszyć przedmiot. Co to oznacza? To że jeśli ulepszymy coś u płatnerza nie możemy u reszty, po 2 minutach zostajemy teleportowani przed dt.

 
Bonusy oraz Zarobek:
Brak informacji.
 
Dostępne teleporty:
  • -
 
 
Żyły: Metiny:
Nie występują żadne żyły.
 
NPCs:
 
Moby: 
Inne:
Brak.  
Obraz:
Zgłoś błąd !


Pozdrawiamy team wiki.iMetin.pl!
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania