Wieża Wygnańców

-
Flag neutral.png Wieża Wygnańców
Informacje:
  • By móc wejść do Wieży Wygnańców należy iść do Wieża Demonów , po rozmowie z Strażnikiem Wieży Demonów zostaniesz przeniesiony do wieży.
 
Bonusy oraz Zarobek:
Brak informacji.
 
Dostępne teleporty:
 
 
Żyły: Metiny:
  • Brak
 
NPCs:
 
Moby: 
Inne:
-
  • Opis przejścia Wieży Wygnańców :

Parter : na parterze wystarczy rozbić: Metina Niebios, po rozbiciu cała grupa zostanie przeniesiona na pierwsze piętro.

Pierwsze Piętro : zadanie jest proste - zabić wszystkie potwory. W skład potworów na tym piętrze wchodzą słabe moby klanu Setaou i potwory z Smoczej Doliny i wypadające z Metina Rozbicia. Po zabiciu wszystkich potworów zostaniemy przeniesieni na drugie piętro.

Drugie Piętro : jak wyżej, należy zabić wszystkie potwory. Na tym piętrze występują słabe moby klanu Setaou, potwory z Smoczej Doliny, węże wypadające z Metina Rozpaczy, potwory wypadające z Metina Rozbicia oraz Silna Lodowa Wiedźma, po ich wybiciu zostaniemy przeniesieni wyżej.

Trzecie Piętro : na trzecim piętrze trzeba rozbić Lodowego Metina po czym pojawią się Metiny Żalu, musimy rozbijać metiny na ślepo, ponieważ nie pojawiają się już kordy, po rozbiciu prawidłowego metina zostaniemy przeniesieni na czwarte piętro.

Czwarte Piętro : uwielbiane przez wszystkich pieczęcie, należy wydropić 5 Kamieni Otwarcia w ciągu 20 minut i otworzyć nimi Kam. Pomniki Seul Ronga. Na piętrze występują tzw. Zin Setaou, zdarzają się sytuacje, że kamień nie dropi nawet kilka razy. Po otwarciu wszystkich pieczęci zostaniemy przeniesieni na piąte piętro.

Piąte Piętro : na piątym piętrze trzeba zabić Generała Setaou po czym pojawi się losowy kowal (ulepszanie w takim samym systemie jak u kowala w DT), po minucie od zabicia Generała cała grupa przenosi się wyżej.

Szóste Piętro : tutaj należy zabić Króla Pająków, którego obstawiają Zin Setaou. Po zabiciu króla przechodzimy na ostatnie piętro Wieży Wygnańców.

Siódme Piętro : siódme i ostatnie piętro Wieży Wygnańców, znajduje się tutaj Cień Beran-Setaou będący jednym z silniejszych bossów na iMetin.pl, pokonanie go nie należy do łatwych. W kilka minut po zabiciu go wszyscy zostaną przeniesieni przed wieżę.

 
Obraz:
Zgłoś błąd !


Pozdrawiamy team wiki.iMetin.pl!
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania