Wojownik

-

Wojownicy są najskuteczniejsi w walce wręcz ze względu na swoje umiejętności oraz wytrzymały pancerz. Dążą oni do zdobycia jak największej siły oraz równowagi umysłu.

Wojowniczka.png

Ciało (ang. Body) - ta profesja wojownika, jest wyśmienitą postacią do pvm, zadaje największe obrażenia mobom, żadna inna postać nie jest w stanie go dogonić jeśli chodzi o jak najskuteczniejsze ubijanie bossów, jedynie Sura WP, go dogania, ale i tak body jest mocniejszy jeśli chodzi o atak, lecz przyjmuje znacznie więcej obrażeń przez umiejętność Berserk, która zwiększa otrzymywane obrażenia.

Umysł (ang. Mental) - postać dobra do pvp. Posiada najsilniejsze skille spośród wszystkich profesji. Nie przydaje się do expa ani pvm, skuteczny na wojny gildii.

Wojownik powinien rozdawać staty: 1:2 wit:siła, a po wymaxowaniu tych statów dawać punkty w zręczność.


Body


Aura Miecza.gif Aura Miecza

Podstawowy skill wojownika body, zwiększa wartość ataku postaci o określoną ilość. Aura miecza powinna być pierwszym skillem maksowanym u wojownika body, jest strasznie przydatna zarówno do pvp, jak i pvm oraz expa. Na wartość ataku dawaną przez aurę składają się czynniki takie jak : poziom umiejętności, poziom postaci oraz wartość siły.


Wir Miecza.png Wir Miecza

Drugi skill wojownika body, atak trafiający wszystkie potwory w promieniu 360 stopni dookoła postaci, jak nazwa wskazuje postać wykonuje obrót wytwarzając wir.


Berserk.png Berserk

Przydatny skill wojownika body zwiększający znacząco szybkość poruszania się oraz szybkość ataku postaci, jego słabym punktem jest to, że postać z włączonym berserkiem otrzymuje większe obrażenia od potworów.


Trzystronne Cięcie.gif Trzystronne Cięcie

Atak frontalny podzielony na 3 szybkie cięcia, zadaje duże obrażenia, skill bardzo przydatny do pvp jak i na wojny gildii.


Szarża.png Szarża

Atak frontalny polegający na szybkim uderzeniu wroga, przy czym tworzy niegroźną falę uderzeniową na krótką odległość. Zwiększa na czas dotarcia do przeciwnika szybkość ruchu o 150, omdlewa.

Uderzenie Gromu.png Uderzenie Gromu Rozpryskowy atak uderzający w linii prostej na krótki dystans, zadaje bardzo duże obrażenia, minusem jest długi czas ładowania.


Mental

Wojownik Mental/Body

Wojowniczka.png
  • Wojownicy są najskuteczniejsi w walce wręcz ze względu na swoje umiejętności oraz wytrzymały pancerz. Dążą oni do zdobycia jak największej siły oraz równowagi umysłu.
    - Wojownicy są najskuteczniejsi w walce i w pvp.
    - W rezultacie używać mogą dwuręcznych mieczy zadających potężne obrażenia oraz tarcz, dzięki którym mogą bronić się przed atakami wroga.
    - Przy wyborze profesji Wojownik może wybrać jedną z poniższych:


Teraz parę informacji na temat iMetin.pl
  • Mental wymięka na polu exp/pvm na tym serwerze, gdyż duża ilość defa nie jest zbyt potrzebna, natomiast jest bardzo dobrą postacią w pvp i gvg dzięki Przywołaniu Błyskawic, Duchowe Uderzenie mentala jest najsilniejszym pod względem zadawanych obrażen skillem na iMetin.pl.


Duchowe Uderzenie.gif Duchowe Uderzenie

Na iMetin.pl - podstawowy skill mentala, wytwarza falę uderzeniową uderzającą głównie w linii prostej, ładuje się krótko jak na swoją siłę, bo tylko 15 sekund. Duchowe uderzenie jest najsilniejszym skillem zarówno u wojownika mentala jak i u wszystkich postaci, na iMetin.pl rekord z duchowego uderzenia wynosi ponad 340.000.


Silne Ciało.gif Silne Ciało

Umiejętność mentala zwiększająca obronę, która nie jest zbyt potrzebna na iMetin.pl, jedynym przydatnym atrybutem silnego ciała jest to, że na poziomie min. G1 postać nie upada, co przydaje się zarówno w pvp i jak w biciu niektórych bossów.


Walnięcie.gif Walnięcie

Umiejętność mentala uderzająca w linii prostej na średni dystans, zadaje duże obrażenia, aczkolwiek ciężko trafić walnięciem w pojedynczy cel.


Tąpnięcie.gif Tąpnięcie

Skill mentala uderzający wszystkie stojące obok postaci cele w promieniu 360 stopni, tąpnięcie odpycha przeciwnika, ma również szansę na omdlenie.


Uderzenie Miecza.png Uderzenie Miecza

Jedyna zasięgowa umiejętność mentala, atakuje pojedynczy cel na długi dystans, omdlewa, nie zadaje jednak dużych obrażeń.


Przywołanie Błyskawic.png Przywołanie Błyskawic

Bardzo silny skill mentala atakujący wszystkie cele w zasięgu podobnym do tąpnięcia, lecz przywołanie błyskawic uderza dwukrotnie, bardzo pożądana umiejętność na wojny gildii.Zgłoś błąd !
Pozdrawiamy team wiki.iMetin.pl!
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania