Konkurs OX

-
Flag neutral.png Konkurs OX
Informacje:
  • 1. Na czym polega Konkurs OX?

Jako uczestnik Konkursu OX musisz odpowiadać na zadawane pytania. Pytania są typu PRAWDA/FAŁSZ. Jeżeli wg. Ciebie odpowiedź to TAK - przejdź na pole ze znakiem "O"; jeżeli uważasz, że odpowiedź to NIE - przejdź na pole ze znakiem "X".

  • 2. Jak mogę udzielić odpowiedzi na pytanie?

Obserwując rundy, które były przeprowadzone do tej pory, zauważyliśmy, że duża ilość graczy zamiast się ruszyć na odpowiednie pole (O lub X), wypisywała na czacie słowa "o" i "x". Informujemy, ze takie odpowiedzi nie są brane pod uwagę. Pole na którym aktualnie stoisz = odpowiedź jaką udzielasz. Pole "O" - TAK; Pole "X" - NIE.

  • 3. Jaka jest nagroda?

Nagroda zależy od prowadzącego konkurs, przykładów nie podajemy.

  • 4. Dlaczego poszczególne rundy różnią się liczbą pytań?

Pytania są losowane z puli pytań przez skrypt. Wiadomo - czasami pytania są łatwiejsze a czasami trudniejsze. Ma to na celu wyeliminowanie większości graczy z danej rundy. Przecież nie możemy dać każdemu uczestnikowi nagrody. Ilość pytań zależy od tego, ilu graczy aktualnie bierze udział w Konkursie OX. To my ustalamy, czy kolejne pytanie zostanie zadane czy nie.

  • 5. Czy podczas Konkursu OX można sobie podpowiadać?

Nie jest to zabronione, jednak należy wziąć pod uwagę, ze to właśnie ilość osób, które w danej są uczestnikami konkursu określa to, czy zadane będzie następne pytanie czy przystąpimy do rozdania nagród. Im mniej uczestników tym większa szansa, że nie będzie następnego pytania i dostaniesz nagrodę.

  • 6. Jak się tam dostać?

Możliwość brania udziału w konkursie jest możliwe tylko podczas eventu. Żeby tam się dostać trzeba iść do Uriel.

  • 7. O OX-ie na iMetin.pl

Na iMetin.pl, po wejściu na konkurs postać staje się niewidzialna, a czat i szept zostają wyłączone, co ma na celu zniwelować podpowiadanie. Co kilka pytań wszyscy gracze mogą otrzymać drobny upominek za dojście do tego właśnie momentu konkursu. Za zabawę kamer modem w celu oszustwa w odpowiadaniu na pytania grozi stały ban (perm), a członek teamu prowadzący OX zauważy to nawet, gdy postaci są niewidzialne, więc jeśli przyjdzie Ci kiedyś do głowy oszukiwać, pomyśl dwa razy ;).

 
Bonusy oraz Zarobek:
Brak informacji.
 
Dostępne teleporty:
Brak.
 
U staruszka: (za 1.000 Yang) U teleportera:(1.000 Yang za każde 5 poziomów)
Brak staruszka. Brak teleportera.
 
Żyły: Metiny:
Nie występują żadne żyły. Nie występują żadne metiny.
 
NPCs:
Bezimienne Kwiaty
 
Moby:
- 
Inne:
OX-pola.png

Pola, w których znajdują się gracze.

 
Obraz:
Zgłoś błąd !
Pozdrawiamy team wiki.iMetin.pl!
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania